Wijkse burgemeester bezoekt Voedselbank

15 januari 2021

Wijkse burgemeester bezoekt Voedselbank

2021-0115-bezoek-iris-meerts-1.jpg

De Voedselbank Kromme Rijn kreeg onver­wachte hulp van de Wijkse burgemeester Iris Meerts. Zeer belangstellend kwam zij niet alleen kijken en vragen bij zowel onze vrijwilligers en cliënten, maar stak zij ook daadwerkelijk de handen uit de mouwen!

Bij de uitgifte van voedselpakketten aan cliënten kregen we vrijdag 15 januari 2021 onverwachte hulp van de burgemeester van Wijk bij Duurstede - Iris Meerts. Zeer belangstellend kwam zij niet alleen kijken en vragen bij zowel onze vrijwilligers en cliënten, maar stak zij ook daadwerkelijk de handen uit de mouwen! Erg fijn en hartverwarmend dat er vanuit de gemeentes  belangstelling en hulp is voor de Voedselbank Kromme Rijn!

Via Facebook reageerde de burgemeester op onze dankwoorden

"Graag gedaan, júllie bedankt voor alles wat jullie week in, week uit doen!

En daar doen we het graag mee. Ook meewerken? Kijk bij onze vacatures

2021-0115-bezoek-iris-meerts-4

Sluiten